תרגום טכני מקצועי - תרגום פטנטים, חוברות הפעלה, הוראות שימוש

מסמכים טכניים קיימים בשימוש כמעט בכל ענף. מסמכים אלו עוזרים לנו ללמוד, מיעצים לנו כיצד להתנהג ואפילו מוכרים לנו מוצרים. אנו מתרגמים מסמכים טכניים  מעברית לאנגלית.

תרגום מקצועי של מסמכים טכניים - עברית אנגלית

יש לכם טקסט טכני בעברית שאתם רוצים לתרגם לאנגלית? אתם מעוניינים לתרגם מסמכים טכניים לאנגלית? אנחנו משרד תרגום מקצועי הממוקם בארצות הברית ואחת ההתמחויות שלנו היא תרגום מסמכים טכניים.

צוות המתרגמים הטכניים שלנו מורכב ממתרגמים בעלי תוארים אקדמאיים ויש להם נסיון רב בתרגום מסמכים טכנים ומסמכים מדעיים. הם בקיאים בסטנדרטים, תהליכים וחוקים . אין עבודה גדולה מדי ואין עבודה קטנה מדי. בתרגום טכני אנו מוודאים שהתרגום הוא תרגום אחיד מההתחלה ועד הסוף. כל המושגים מתורגמים בעקביות ובאחידות. יש באפשרותינו לספק תרגום של כמה מאות מסמכים תוך זמן קצר על ידי הקמת צוות מתרגמים שעובד יחד.

פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם מאחד ממשרדי התרגום הטובים ברשת.

צרפו קובץ לקבלת הצעת מחירבתרגום מסמכים טכניים אנחנו לא מתפשרים על איכות!

בתרגום הטכני שאנו מציעים ישנן שתי אפשרויות תרגום - האחת - תרגום טקסט שוטף ללא עיצוב - סוג זה של תרגום חוסך זמן וכמובן הוא גם חסכוני יותר. האפשרות השניה - תרגום עם DTP - Desktop Publishing - בסוג זה של תרגום התמונות, תרשימים, והטבלאות מוכנסות בתרגום והתוצר הסופי נראה כמו המסמך המקורי בשפת היעד.

סודיות מובטחת