תרגום עברית אנגלית מוסמך עם חתימה נוטריונית אמריקאית מתאים להגשה בארה"ב

אנו משרד תרגום ממוקם בארצות הברית ואנו מספקים שירות תרגום רשמי עם חתימה נוטריונית על הצהרת המתרגם. להצהרה זו קוראים: Certified Translation with an Affidavit of Accuracy

תרגום עברית אנגלית עם חתימה נוטריונית

שירות התירגום שלנו ניתן על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מתמחים במתן שירות תרגומים לאנגלית או תרגומים מאנגלית לעברית. באתר התרגומים שלנו תמצאו מענה לפתרון דרישות התרגום שלכם, באם זהו תירגום הדרוש למטרת הגירה, תרגום משפטי כגון תרגום חוזים, תירגום הסכמים, או תרגום תעודות כגון תרגום תעודת לידה או תרגום רשיון נהיגה או תרגום דיפלומה ותרגום גיליון ציונים, תירגום מסמכים רפואיים, תרגום לאנגלית של מסמכים פיננסים כגון דפי חשבון, תלושי משכורת, טופס 106, תרגום מאמרים, תרגום נוטריוני, תרגום טקסטים שונים, ועוד. אנו מציעים תרגום עברית אנגלית מוסמך עם חתימה נוטריונית אמריקאית מתאים להגשה בארצות הברית.

פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם מאחד ממשרדי התרגום הטובים ברשת.

צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיראנו לא מתפשרים על איכות!

תרגום עם חתימה נוטריונית אמריקאית מתאים להגשה בארה"ב. התרגומים שלנו נעשים על ידי מתרגמים מנוסים בתחום הדרוש לכם. תהליך בקרת האיכות שלנו מתחיל מהרגע בו אתם יוצרים קשר עימנו ומלווה את הפרויקט לאורך כל הדרך, גם לאחר שהתרגום נמסר אליכם. אם אתם דורשים מתרגם שפות מקצועי בעל נסיון רב כמתרגם טקסטים שונים אנו יכולים לספק לכם שירות תרגום שיבוצע על ידי מתרגם ששפת האם שלו היא השפה הנדרשת. אם אתם צריכים מתרגם אנגלית עברית או מתרגם עברית אנגלית הגעת למקום הנכון!

מחירים שווים לכל כיס

כשאתם גולשים באינטרנט אתם נתקלים בכל מיני מחירים המוצעים על ידי חברות תרגום רבות. אנחנו גלויים עם המחירים שלנו ואין לנו אותיות קטנות ולא הפתעות. המחירים שלנו נוחים ואפשר לבקר בדף המחירון שלנו ולהתרשם באופן כללי. ישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי מילה וישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי דף. כדי לדעת בדיוק כמה תעלה עבודת התרגום שלכם, צרפו את הקובץ שלכם ושלחו אלינו במייל. אנו ניתן לכם הצעת מחיר פתוחה, גלויה ובלי הפתעות. נשמח לצרף אותכם לרשימת לקוחותינו!

  • אנו שומרים על סודיות
  • התרגומים שלנו מדוייקים ואמינים
  • לתרגומים המוסמכים מצורפת הצהרת המתרגם וחתימתו
  • מחירים שווים לכל כיס
  • אנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בכל מקום בו נדרש תרגום מוסמך בארצות הברית

מהו תרגום מוסמך? שאלות ותשובות

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

תרגום עברית אנגלית מוסמך עם חתימה נוטריונית אמריקאית מתאים להגשה בארצות הברית," src="../../new-template/images/slides-bbt/accepted-by-uscis-243-180-heb.png">

אנו מתחייבים לשמור על סודיות ודסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לתרגומים והחומר הנלמד מהתרגום של המסמכים שלכם. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה סודיות אתכם.

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

תרגום עברית אנגלית מוסמך עם חתימה נוטריונית אמריקאית מתאים להגשה בארצות הברית, Certified Translation -" src="../../new-images/hebrew-paypal.png">

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.

Certified Translation with an Affidavit of Accuracyסודיות מובטחת