שירות תרגום - עברית אנגלית - תרגום מקצועי, איכותי ותמיד בזמן!

אנו מספקים שירותי תרגום עבור אנשים פרטיים לכל מטרה. בין יתר השימושים, התרגומים שלנו עומדים בדרישות של משרדי ממשל אמריקאיים, מכללות, אוניברסיטאות, בתי משפט, משרדי עבודה ועוד.

תרגום עברית אנגלית - תרגום מקצועי

אתם מחפשים שירות תרגום מקצועי שיתרגם את עבורכם את המסמכים שלכם? אין לכם מה לחפש יותר! אנחנו משרד תרגום היושב בארצות הברית ואנו מציעים שירותי תרגום מוסמך למטרת לימודים, הגירה, עבודה ועוד. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי.

התרגומים מתאימים להמשך לימודים, להגירה, USCIS, עבודה ועוד. אנו מספקים שירות תרגום מקצועי לתעודות, דיפלומות, הצהרות, מסמכים אישיים, תעודות לידה ועוד. התרגומים נושאים הצהרה חתומה על ידי המתרגם ולפעמים (לפי הצורך) גם על ידי נוטריון.

אם אתם צריכים לתרגם מסמכים פיננסים ולא ידעתם לאן לפנות? הגעתם למקום הנכון! אנחנו מתרגמים תלושי משכורת, דפי חשבון של בנקים, דוחות שנתיים, דוחות כלכליים - דוחות רווח והפסד, העברות בנקאיות, דוחות של חברות, רשיונות, טפסים  ועוד.

תרגום מקצועי של תעודות, תוארים, דיפלומות, גיליונות ציונים, תעודות בגרות, תעודות סיום, תעודות השלמת קורסים, תוצאות מבחנים, ועוד. התרגומים נעשים מילה במילה והם מקבלים הצהרה חתומה על ידי המתרגם Affidavit of Accuracy.

אנו מציעים תרגום משפטי מקצועי ואיכותי המבוצע על ידי מתרגמים מקצועיים בעלי רקע משפטי. אנו מתרגמים חוזים, הסכמים, החלטות בתי משפט, תביעות, הסכמי בוררות, מסמכי גירושין, טפסים למיניהם, צוואות, תעודות, הצהרות, תרגום מוסמך, יפוי כוח נוטריוני, ועוד.

שירות תרגום עברית אנגלית - שירות מקצועי, מהיר ואמין

 אנו מתרגמים בין היתר תעודות לידה, תעודות נישואין, תעודות פטירה, תעודות להחלפה שם, תעודות זהות, דיפלומות, גיליונות ציונים, חוזים, מסמכים של בתי משפט, כל סוגי המסמכים הפיננסים - תלושי משכורת, העברות בנקאיות, דוחות שנתיים, מסמכים רפואיים - דוחות של בתי חולים, תוצאות של בדיקות ועוד. התרגומים שלנו נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים בתחומם. כדי לדעת את עלות התרגום בבקשה שלחו את המסמך הסרוק למייל שלנו כדי לקבל הצעת מחיר חינם ללא התחייבות עבור התרגום של המסמך שלכם.

שירות תרגום מקצועי בידי מתרגמים מנוסים

התחייבות לסודיות

מה תקבלו כשתזמינו מאיתנו תרגום מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית?

כשתזמינו מאיתנו תרגום מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית תקבלו תרגום בשפת היעד שהוא למעשה כתמונת ראי של המסמך המקורי. לתרגום אנו מצרפים הצהרה חתומה בידי המתרגם בה הוא מצהיר על כישוריו ובקיאותו בשפות. אם אתם צריכים חתימת נוטריון - עליכם רק לציין זאת ונשמח לצרף חתימה. התרגומים שלנו עומדים בסטנדרטים הנדרשים מתרגומים מוסמכים בארצות הברית והם יתקבלו בכל מקום בו אתם צריכים להציג תרגום מוסמך.

תרגום המסמך שלכם בידיים טובות

אנחנו משרד תרגום שעוסק בענף התרגום למעלה מעשור ויש לנו נסיון מוכח בתרגום מסמכים בתחומים רבים. אנו מספקים שירותי תרגום לאנשים פרטיים ולאנשי עסקים, עורכי דין, רואי חשבון ועוד.

  • אנו שומרים על סודיות
  • התרגומים שלנו מדוייקים ואמינים
  • לתרגומים המוסמכים מצורפת הצהרת המתרגם וחתימתו
  • מחירים שווים לכל כיס
  • אנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בכל מקום בו נדרש תרגום מוסמך בארצות הברית

מהו תרגום מוסמך? שאלות ותשובות

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

תרגום דחוף, תרגום מהיר, תרגום עברית אנגלית, תרגום מוסמך, תרגום תעודת לידה,תרגום דיפלומה,תרגום תלושי משכורת,תרגום טופס 106,תרגום להגירה,תרגום תעודת בגרות Certified Translation -

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

תרגום דחוף, תרגום מהיר, תרגום עברית אנגלית, תרגום מוסמך, תרגום תעודת לידה,תרגום דיפלומה,תרגום תלושי משכורת,תרגום טופס 106,תרגום להגירה,תרגום תעודת בגרות Certified Translation -

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.

מחירים שווים לכל כיס

כשאתם גולשים באינטרנט אתם נתקלים בכל מיני מחירים המוצעים על ידי חברות תרגום רבות. אנחנו גלויים עם המחירים שלנו ואין לנו אותיות קטנות ולא הפתעות. אפשר לבקר בדף המחירון שלנו ולהתרשם באופן כללי. ישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי מילה וישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי דף. כדי לדעת בדיוק כמה תעלה עבודת התרגום שלכם, צרפו את הקובץ שלכם ושלחו אלינו במייל. אנו ניתן לכם הצעת מחיר פתוחה, גלויה ובלי הפתעות. נשמח לצרף אותכם לרשימת לקוחותינו!