תרגום מקצועי - עברית אנגלית - תרגום מוסמך עם אישור נוטריוני

תרגום מקצועי - עברית אנגלית - תמיד בזמן, מדויק ואמין. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם.

תרגום מקצועי - עברית אנגלית

צריכים לתרגם באופן מקצועי את המסמכים שלכם למטרת הגירה? אתם מחפשים שירות תרגום מקצועי לתרגום דפי יתרה? אין לכם מה לחפש יותר! אנחנו מציעים שירות תרגום מקצועי, מדוייק ומהיר במבחר רב של תחומים. אנחנו ממוקמים בארצות הברית ועובדים בענף התרגום כבר למעלה מעשור.

אנו מציעים תרגום מוסמך עם אישור נוטריוני למבחר רב של מסמכים כגון מסמכים משפטיים - חוזים, הסכמים, מסמכים מבתי משפט, מסמכים בנושא ביטוח ועוד. כמו כן אנו מציעים תרגום מקצועי של מסמכים פיננסיים - תלושי משכורת, טופס 106, דפי יתרה של בנקים ועוד.  

פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם!

צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיר

תרגום מוסמך - תרגום מקצועי

כשאתם גולשים באינטרנט אתם נתקלים בכל מיני מחירים המוצעים על ידי חברות תרגום רבות. אנחנו גלויים עם המחירים שלנו ואין לנו אותיות קטנות ולא הפתעות. אפשר לבקר בדף המחירון שלנו ולהתרשם באופן כללי. ישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי מילה וישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי דף. כדי לדעת בדיוק כמה תעלה עבודת התרגום שלכם, צרפו את הקובץ שלכם ושלחו אלינו במייל. אנו ניתן לכם הצעת מחיר פתוחה, גלויה ובלי הפתעות. נשמח לצרף אותכם לרשימת לקוחותינו!