תרגום דיפלומה - עברית אנגלית | תרגום גליון ציונים | תרגום תוצאות מבחנים

משרד תרגום ממוקם בארצות הברית מציע שירותי תרגום למסמכים אקדמיים - תרגום דיפלומה, תרגום גליון ציונים, תרגום תוצאות מבחנים, תרגום תעודת בגרות ועוד. שירות מקצועי, אמין ומהיר. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי - ATA - American Translators Association, והלוגו של ATA מופיע על התרגומים שלנו.

תרגום דיפלומה באופן מקצועי - עברית אנגלית

יש לכם דיפלומה בעברית שאתם רוצים לתרגם לאנגלית? אתם מעוניינים לתרגם את תוצאות המבחנים שלכם או את גיליון הציונים לאנגלית? אנחנו משרד תרגום מקצועי הממוקם בארצות הברית ואחת ההתמחויות שלנו היא תרגום מסמכים להמשך לימודים..

אנו מציעים שירות תרגום מוסמך עם הצהרה חתומה בידי המתרגם המצהיר על דיוק התרגום. להצהרה זו קוראים באנגלית:  Affidavit of Accuracy. הצהרה זו יכולה להיות חתומה גם בידי נוטריון - לפי בחירתכם.

פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם מאחד ממשרדי התרגום הטובים ברשת.


צרפו קובץ לקבלת הצעת מחירמה תקבל כשתזמין מאיתנו תרגום של דיפלומה?

התרגום נעשה מילה במילה על ידי מתרגם מקצועי עם נסיון. לתרגום מצורפת הצהרה חתומה הכוללת חתימה וחותמת. אנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בכל מקום בארצות הברית בו נדרש תרגום מוסמך של דיפלומה: באוניברסיטאות, מכללות, מקומות עבודה והגירה.

מחירים שווים לכל כיס

כשאתם גולשים באינטרנט אתם נתקלים בכל מיני מחירים המוצעים על ידי חברות תרגום רבות. אנחנו גלויים עם המחירים שלנו ואין לנו אותיות קטנות ולא הפתעות. אפשר לבקר בדף המחירון שלנו ולהתרשם באופן כללי. ישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי מילה וישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי דף. כדי לדעת בדיוק כמה תעלה עבודת התרגום שלכם, צרפו את הקובץ שלכם ושלחו אלינו במייל. אנו ניתן לכם הצעת מחיר פתוחה, גלויה ובלי הפתעות. נשמח לצרף אותכם לרשימת לקוחותינו!

  • אנו שומרים על סודיות
  • התרגומים שלנו מדוייקים ואמינים
  • לתרגומים המוסמכים מצורפת הצהרת המתרגם וחתימתו
  • מחירים שווים לכל כיס
  • אנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בכל מקום בו נדרש תרגום מוסמך בארצות הברית

מהו תרגום מוסמך? שאלות ותשובות

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

תואר תרגום דיפלומה,תרגום עברית אנגלית,תרגום גליון ציונים,תרגום תוצאות מבחנים,תרגום תעודת בגרות,תרגוםתרגום תעודת בגרות Certified Translation -

אנו מתחייבים לשמור על סודיות ודסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לתרגומים והחומר הנלמד מהתרגום של המסמכים שלכם. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה סודיות אתכם.

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

תואר תרגום דיפלומה,תרגום עברית אנגלית,תרגום גליון ציונים,תרגום תוצאות מבחנים,תרגום תעודת בגרות,תרגוםתרגום תעודת בגרות Certified Translation -

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.

נשמח לצרף אותך לקהל לקוחותינו!סודיות מובטחת