מעוניים להזמין תרגום עבור המסמכים שלכם?

אנחנו הפשטנו את תהליך הזמנת התרגום ובארבעה שלבים פשוטים תוכלו לקבל תרגום מקצועי, מושלם ומדוייק של המסמכים שלכם. אתם רוצים לדבר איתנו? אין בעיה - התקשרו - 1-407-286-5978 ונשמח לענות על כל שאלה.

כיצד תזמינו תרגום בארבעה שלבים פשוטים

שלחו אלינו את המסמכים שלכם

סרקו את המסמכים שברצונכם לתרגם או לקבל עבורם הצעת מחיר ושלחו במייל אלינו. אין לכם סורק? זו לא בעיה. אפשר לשלוח אלינו תמונה יפה ברזולוציה גבוה מהטלפון החכם .

כדי להתחיל בתרגום אנחנו נשלח לכם קישור דרך המייל כדי לבצע את התשלום. בלחיצה על הקישור תוכלו לשלם בכרטיס אשראי או עם חשבונכם בפייפאל. התרגום משולם מראש.

ביצוע התרגום ואימות

המסמך שלכם יתורגם על ידי מתרגם מקצועי שנבחר במיוחד לפרוייקט התרגום בעל נסיון בתחום הרלוונטי. לכשיסיים - התרגום יעבור הגהה על ידי מתרגם נוסף כדי לוודא שהכל תורגם כהלכה והמסמך מעוצב כמו המסמך המקורי.

כיצד תקבלו את התרגום

כשהתרגום יהיה מוכן אנו נשלח אותו אליכם במייל כקובץ PDF. ישנם מקומות בארה"ב שמקבלים את הקובץ המודפס. אם תרצו נשלח אליכם את התרגום המקורי עם החתימה והחותמות בדואר כפי שציינתם בהזמנה.

אנו מבטיחים דיוק

אנו עומדים מאחורי התרגומים שמבוצעים במשרד שלנו, ואנו מבטיחים 100% דיוק. אם אתם לא ממש מרוצים אנו נתקן ונשפץ את התרגום ונשתף אתכם פעולה כדי להביא את התרגום לרמה שציפתם ללא תוספת מחיר.

תרגום מוסמך עברית אנגלית - מקצועי, אמין, מדוייק

פשוט מאד להזמין מאיתנו תרגום. התהליך הוא כמוסבר להלן: אנו צריכים לקבל מכם עותק יפה של המסמכים שאתם מעוניינים לתרגם. אפשר לשלוח עותק סרוק, תמונה מהטלפון החכם (אם אתם שולחם תמונה וודאו שהתמונה היא ברזולוציה גבוהה). לכשנקבל את המסמכים מכם אנו נעריך כמה זמן יקח לבצע את התרגום וניתן לכם מחיר מדוייק. אנו נשלח לכם במייל את ההצעת מחיר עם בקשה לתשלום דרך פייפאל. מייד עם קבלת התשלום אנחנו נתחיל לעבוד על תרגום המסמכים שלכם. התרגום יהיה מוכן בזמן שנקבע מראש וישלח אליכם כקובץ PDF. אם תרצו עותק קשיח זו לא בעיה. נשלח אליכם את המקור החתום בדואר לפי אפשרות המשלוח שבחרתם. אם עדיין יש לכם שאלות התקשרו אלינו ונשמח לענות לכם על כל שאלה.

מחירים שווים לכל כיס

כשאתם גולשים באינטרנט אתם נתקלים בכל מיני מחירים המוצעים על ידי חברות תרגום רבות. אנחנו גלויים עם המחירים שלנו ואין לנו אותיות קטנות ולא הפתעות. אפשר לבקר בדף המחירון שלנו ולהתרשם באופן כללי. ישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי מילה וישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי דף. כדי לדעת בדיוק כמה תעלה עבודת התרגום שלכם, צרפו את הקובץ שלכם ושלחו אלינו במייל. אנו ניתן לכם הצעת מחיר פתוחה, גלויה ובלי הפתעות. נשמח לצרף אותכם לרשימת לקוחותינו!

  • אנו שומרים על סודיות
  • התרגומים שלנו מדוייקים ואמינים
  • לתרגומים המוסמכים מצורפת הצהרת המתרגם וחתימתו
  • מחירים שווים לכל כיס
  • אנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בכל מקום בו נדרש תרגום מוסמך בארצות הברית

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

אנו מתחייבים לשמור על סודיות ודסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לתרגומים והחומר הנלמד מהתרגום של המסמכים שלכם. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה סודיות אתכם.

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.