תרגום מוסמך למטרת הגירה | תרגום עברית אנגלית | תרגום עם אישור נוטריוני

אנו מספקים שירות תרגום מוסמך עם חתימה נוטריונית כפי שנדרש ברשויות האמריקאיות ומבטיחים את קבלת התרגומים שלנו על ידי רשויות אלו.

תרגום מוסמך של מסמכים אישיים - עברית אנגלית

אתם מחפשים שירות תרגום מקצועי שיתרגם את עבורכם את המסמכים שלכם? אין לכם מה לחפש יותר! אנחנו משרד תרגום היושב בארצות הברית ואנו מציעים שירותי תרגום מוסמך ואנו עומדים בסטנדרטים הדרושים בארצות הברית. אנו חברים ב-ATA - American Translators Association.

תרגום רשמי למטרת הגירה לארה"ב - תרגום עבור ה-USCIS

אנו קבוצת תרגום אמריקאית המתמחה בתרגום עברית אנגלית לכל מטרה. אנו מספקים שירות אמין, מהיר, מקצועי ומדויק ובמחיר המתאים לכל כיס. אנחנו מאמינים כי מחובתנו לעזור לדוברי אנגלית ועברית להעביר את המסר בתרגום בצורה נכונה וברורה. בין יתר המסמכים שאנו מתרגמים, אנו מתרגמים תעודות שונות: תעודת לידה, תעודת נישואין, תרגום רישיון נהיגה ועוד כל מסמך שיידרש על ידי רשויות ההגירה או רשות שלטונית כלשהי. אנו עומדים בסטנדרטים כפי שנדרש על ידי רשויות אלו בארה"ב.

שאלות ותשובות - מהו תרגום מוסמך

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

אנו מתחייבים לשמור על סודיות ודסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לתרגומים והחומר הנלמד מהתרגום של המסמכים שלכם. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה סודיות אתכם.

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיר


למה כדאי להזמין מאיתנו:

אנו מספקים שירות תירגום איכותי, מקצועי ומקפידים על הסטנדרטים, העיצוב ולוח הזמנים של הלקוח מבלי לוותר על שירות לקוחות נעים ומקצועי. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה. אנו מוכנים לענות ולהבהיר כל ספק ושאלה.


תרגום עברית אנגלית

תרגום מוסמך עברית אנגלית

אנו מספקים שירותי תרגום עבור אנשים פרטיים לכל מטרה. בין יתר השימושים, התרגומים שלנו עומדים בדרישות של משרדי ממשל אמריקאיים, מכללות, אוניברסיטאות, בתי משפט, משרדי עבודה ועוד.

תרגום עם אישור נוטריוני

כשאנו מסיימים את ביצוע התרגום אנו מצרפים לתרגום הצהרה חתומה על ידי המתרגם החותם לפני נוטריון ובההצרה המתרגם מצהיר על דיוק התרגום ועל בקיאותו בשפות של המסמך והתרגום.

אנו ערבים לכך שהתרגומים יתקבלו בכל מקום בו הם יוגשו בארה"ב

התרגומים הרשמיים שלנו למטרת הגירה נעשים על פי הסטנדרטים לתרגומים מוסמכים בארה"ב. הם מונחים על נייר המכתבים של המשרד ונושאים הצהרה חתומה על ידי המתרגם (אפשר גם לקבל חתימת נוטריון). נייר המכתבים שלנו כולל את השם והכתובת שלנו וכן את הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי ומספר חברות.