תרגום מסמכים רפואיים | תרגום מקצועי, אמין ומהיר

תרגום מסמכים רפואיים - תרגום איכותי, אמין ומהיר. אנו משרד תרגום המציע שירות תרגום מקצועי של כל סוגי המסמכים הרפואיים כגון - מסמכים מבתי חולים, תוצאות בדיקות, סיכומים רפואיים, אישפוזים ועוד. תרגום מקצועי מעברית לאנגלית של מסמכים רפואיים. תרגום מקצועי עבור ביטוח, הגירה, לימודים ועוד.

תרגום מסמכים רפואיים מקצועי - עברית אנגלית

אתם מחפשים שירות תרגום מקצועי שיתרגם את המסמכים הרפואיים שלכם? הגעתם למקום הנכון. אנו משרד תרגום הממוקם בארצות הברית ואנו מציעים שירות תרגום מקצועי, מהיר ואמין של כל סוגי המסמכים הרפואיים לכל מטרה, כגון - תביעות לביטוח, הגירה ועוד.

אנו מתרגמים תוצאות של בדיקות, דוחות אישפוז של בתי חולים, פנקסי חיסונים, חוות דעת, ניסויים קליניים, ברושורים של תרופות, עלונים ועוד.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם מאחד ממשרדי התרגום הטובים ברשת.


צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיראנו לא מתפשרים על איכות!

אנו מתרגמים מסמכים רפואיים באופן מקצועי ומדוייק. המתרגמים שלנו בעלי נסיון בענף הרפואה והם מומחים בתחומם. בעקבות עובדה זו אנו יכולים להציע ללקוחותינו תרגום איכותי ומדוייק. אם אתם מחפשים שירות תרגום אמין - פנו אלינו עוד היום!

מחירים שווים לכל כיס

כשאתם גולשים באינטרנט אתם נתקלים בכל מיני מחירים המוצעים על ידי חברות תרגום רבות. אנחנו גלויים עם המחירים שלנו ואין לנו אותיות קטנות ולא הפתעות. אפשר לבקר בדף המחירון שלנו ולהתרשם באופן כללי. ישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי מילה וישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי דף. כדי לדעת בדיוק כמה תעלה עבודת התרגום שלכם, צרפו את הקובץ שלכם ושלחו אלינו במייל. אנו ניתן לכם הצעת מחיר פתוחה, גלויה ובלי הפתעות. נשמח לצרף אותכם לרשימת לקוחותינו!

  • אנו שומרים על סודיות
  • התרגומים שלנו מדוייקים ואמינים
  • לתרגומים המוסמכים מצורפת הצהרת המתרגם וחתימתו
  • מחירים שווים לכל כיס
  • אנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בכל מקום בו נדרש תרגום מוסמך בארצות הברית

מהו תרגום מוסמך? שאלות ותשובות

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

תרגום מסמכים רפואיים,תרגום תוצאות בדיקות,תרגום תביעות ביטוח,תרגום מסמכי אישפוז Certified Translation -

אנו מתחייבים לשמור על סודיות ודסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לתרגומים והחומר הנלמד מהתרגום של המסמכים שלכם. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה סודיות אתכם.

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

תרגום מסמכים רפואיים,תרגום תוצאות בדיקות,תרגום תביעות ביטוח,תרגום מסמכי אישפוז Certified Translation -

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.

אנו מומחים בתרגום מסמכים רפואייםסודיות מובטחת