תרגום תלושי משכורת - תרגום מוסמך - תרגום רשמי

תרגום מקצועי של תלושי משכורת,תלושי שכר,תרגום עברית אנגלית - תרגום מוסמך עם ובלי חתימה נוטריונית. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי.

תרגום תלושי משכורת עם חתימה נוטריונית

אנו קבוצת תרגום אמריקאית המתמחה בתרגום מסמכים פיננסים שונים כגון תלושי משכורת, טופס 106, העברות בנקאיות ועוד. אנו מספקים שירות אמין, מהיר, מקצועי ומדויק ובמחיר המתאים לכל כיס. אנחנו מאמינים כי מחובתנו לעזור לדוברי אנגלית ועברית להעביר את המסר בתרגום בצורה נכונה וברורה.

בין יתר המסמכים שאנו מתרגמים, אנו מתרגמים תעודות שונות: תוצאות מבחנים, גליונות ציונים, דיפלומות, תרגום ,תעודת לידה, נישואין  ועוד כל מסמך שיידרש על ידי רשויות ההגירה או רשות שלטונית כלשהי. אנו עומדים בסטנדרטים הקבועים על ידי רשויות אלו.

צור עמנו קשר עוד היום ונשמח לענות לכם על כל שאלות ולהבהיר כל ספק!

צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיר חינם

תרגום תלושי משכורת באופן מקצועי - תרגום עברית אנגלית

אנו מספקים שירות תרגום מוסמך עם חתימה נוטריונית. אנו מתרגמים תלושי משכורת לאלו המעוניינים להוכיח הכנסה או יציבות פיננסית לרשויות בארה"ב. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי ומוסמכים לתרגם את תלושי השכר שלכם בהתאם לסטנדרטים האמריקאים.

שאלות ותשובות - מהו תרגום מוסמך

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

תרגום תלושי משכורת,תרגום מוסמך,תרגום תלושי משכורת,תרגום רשמי,עברית,אנגלית,ספרדית

אנו מתחייבים לשמור על סודיות ודסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לתרגומים והחומר הנלמד מהתרגום של המסמכים שלכם. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה סודיות אתכם.

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

תרגום תלושי משכורת,תרגום מוסמך,תרגום תלושי משכורת,תרגום רשמי,עברית,אנגלית,ספרדית

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.


צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיר חינם


מדוע כדאי להזמין מאיתנו?

כאן ב-BBT אנו גאים בשירות הלקוחות שלנו! אנו מספקים שירותי תרגום איכותיים של תלושי שכר, תלושי משכורת, טפסי ,106 ריכוז יתרות, העברות בנקאיות ועוד מסמכים פיננסים רבים. אנו עומדים בלוח הזמנים ושומרים על הסטנדרטים שנקבעו עבור תרגומים מוסמכים המוגשים בארה"ב.  התרגומים שלנו גם מעוצבים כמו תמונת ראי של המסמך המקורי  וכן נושאים הצהרה חתומה בידי המתרגם ואם יש צורך גם על ידי נוטריון. להצהרה זו קוראים באנגלית: Affidavit of Accuracy.