תרגום מוסמך - עברית אנגלית - שאלות נפוצות

להלן רשימת שאלות ותשובות שיענו על שאלותיך לגבי תרגום מוסמך, תרגום עם אישור נוטריוני, כיצד לשלוח אלינו את המסמכים, כיצד משלמים, אפשרויות משלוח, סודיות ועוד. אם לא מצאת את התשובות לשאלות שלכם אפשר להתקשר אלינו בטלפון ונשמח לענות על כל שאלה.

Call us at 407-286-5978

תרגום מוסמך זהו מסמך מתורגם אשר כולל הצהרה חתומה בידי נציג משרד התרגום, או חתום בידי המתרגם עצמו אשר מצהיר כי הוא מאמין שהתרגום מושלם ומדויק. חלק זה של התרגום נקרא Affidavit of Accuracy. בהצהרות שלנו מופיעה חותמת מוגבההת.

כדי לקבל מושג לגבי המחירים שלנו, בקרו בדף המחירון. כדי לדעת בדיוק כמה תעלה עבודת התרגום של המסמכים שלכם שלחו במייל את המסמכים הנכם מעוניינים לתרגם. אנו נתן לכם הצעת מחיר מדוייקת.

בהחלט! אנו יכולים להחתים גם נוטריון על הצהרת המתרגם שתרגם את המסמכים שלכם.

אנו דורשים תשלום מראש. אפשר לשלם במזומן, כרטיס אשראי ו-PayPal. אם אינך מעוניין לשלם דרך האינטרנט אנו מקבלים מזומן בדואר. אנו נבצע את התרגום רק לאחר שהתשלום בוצע. כשתזמין מאיתנו תרגום אנו נשלח לכם מייל עם בקשת תשלום שתיקח אותך לדף של Paypal, שם תוכל לשלם בכרטיס אשראי או עם חשבונך ב(פייפאל) Paypal. אופן התשלום בטוח ביותר ואנו לא שומרים את מספר כרטיס האשראי שלכם.

אנחנו לא צריכים את המסמכים המקוריים. אנו יכולים להשתמש בסריקה של המסמכים שלכם או בצילום יפה שנלקח בטלפון החכם שלכם. כמובן שאפשר לשלוח אלינו את המסמכים בפקס. להלן דרכי המשלוח:

כשאתם מזמינים תרגום בבקשה ציינו באותו המייל שאתם מצרפים לו את המסמכים שלכם את הפרטים הבאים:

  • כתובת המייל שלכם
  • מספר טלפון
  • תאריך המציין את היום בו אתם רוצים לקבל את התרגום המוכן.
  • אם מופיעים במסמך שמות - שלחו את האיות הנכון של השמות באנגלית בדיוק כפי שהוא מופיע בדרכונים כדי למנוע שגיאות כתיב.

אנו מציעים משלוח חינם בתוך ארצות לכל כתובת דרך דואר רגיל. כדי לבחור באופציות משלוח אחרות בקרו בדף המחירון שלנו.

התרגומים מתאימים להמשך לימודים, להגירה, USCIS, עבודה ועוד. אנו מספקים שירות תרגום מקצועי לתעודות, דיפלומות, הצהרות, מסמכים אישיים, תעודות לידה ועוד. התרגומים נושאים הצהרה חתומה על ידי המתרגם ולפעמים (לפי הצורך) גם על ידי נוטריון.

אם אתם צריכים לתרגם מסמכים פיננסים ולא ידעתם לאן לפנות? הגעתם למקום הנכון! אנחנו מתרגמים תלושי משכורת, דפי חשבון של בנקים, דוחות שנתיים, דוחות כלכליים - דוחות רווח והפסד, העברות בנקאיות, דוחות של חברות, רשיונות, טפסים ועוד.

תרגום מקצועי של תעודות, תוארים, דיפלומות, גיליונות ציונים, תעודות בגרות, תעודות סיום, תעודות השלמת קורסים, תוצאות מבחנים, ועוד. התרגומים נעשים מילה במילה והם מקבלים הצהרה חתומה על ידי המתרגם Affidavit of Accuracy.

אנו מציעים תרגום משפטי מקצועי ואיכותי המבוצע על ידי מתרגמים מקצועיים בעלי רקע משפטי. אנו מתרגמים חוזים, הסכמים, החלטות בתי משפט, תביעות, הסכמי בוררות, מסמכי גירושין, טפסים למיניהם, צוואות, תעודות, הצהרות, יפוי כוח נוטריוני, ועוד.

התרגום הגמור והחתום יהיה מוכן למשלוח בדרך כלל בין 24 ל-48 שעות עסקיות - אלה אם ציינו במפורש אחרת. אנו נשלח אליכם קובץ PDF של התרגום החתום ורק לאחר שנקבל מכם אישור שהכל תורגם לשביעות רצונכם נשלח את התרגום בדואר.

התרגום הגמור והחתום ישלח אליך במייל או בפקס ואת המקור עם החתימה והחותמות נשלח אליך בדואר לפי אופן המשלוח שבחרת מראש.

המסמך שישלח אליכם יהיה בעצם תרגום מדוייק, ברור ואיכותי של המסמך שלכם. הוא יהיה דומה בסגנון ובעיצוב למסמך המקורי. התרגום יבוצע על נייר המכתבים שלנו והגם המסמך ששלחתם אלינו יועתק לנייר המכתבים שלנו. בנוסף לתרגום ולמקור - תקבלו הצהרה חתומה בידי נציג המשרד/המתרגם ואם ציינתם - גם חתימה נוטריונית. החותמת והחתימה של נציג המשרד תופיע על כל הדפים. ההצרה הנוטריונית היא רק בדף הראשון.

ניתן לקבל עותקים נוספים ללא הגבלה. בקרו בדף המחירון כדי להתרשם מהמחיר. כמו כן תקבלו עותק PDF אשר ניתן להדפיס אותו ומוסדות רבים אינם צריכים את המקור החתום.

אנו מבטיחים לשמור על סודיות ועל דסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לחומר הנלמד מתרגום המסמכים שלכם. אם יש ברצונכם, אנו יכולים לחתום על הסכם סודיות לפני תחילת עבודת התרגום. ובקשר לתשלום - אנחנו אף פעם לא ניקח את פרטי כרטיס האשראי שלכם. כל התשלומים מתבצעים דרך פייפאל שזוהי שיטת התשלום הבטוחה והמובטחת ביותר ברשת.

אנו ערבים לכך שהתרגומים יתקבלו במשרדי ההגירה (USCIS), מקומות עבודה, אוניברסיטאות ומשרדי שמבצעים Evaluation . אם התרגום שלכם נועד להגשה במשרד ממשלתי כלשהו בארצות הברית - במיוחד משרד הרישוי (DMV) - וודאו קודם שהם מקבלים תרגום רשמי חתום על ידי נוטריון ממדינת פלורידה.

ערבית, הולנדית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, פורטוגזית, רוסית, ספרדית, אבחזית, אלבנית, אמהרית, עברית, ארמנית, אזרביג'אן, בלארוסית, בנגלית, בוסנית, בולגרית, קטלאנית, הקסטיליאנית, קרואטית, צ'כית, דנית, אינגלס, אסטונית, פרסית, פינית, גאורגיה, יוונית, גרינלנדית, האיטי, הוואי, הינדית, סינית, יפנית, הונגרית, איסלנדית, אינדונזית, אירית, קוריאנית, כורדית, לטינית, ליטאית, מלאית, מולדובה, מונגוליה, נפאלית, הניגרי, נורווגית, פורטוגזית, פרסית, פולנית, רומנית, רוסית, סמואי, סרדיניה, סרבית, סלובקית, סלובנית, ספרדית, שוודית, טהיטי, תאילנדית, טורקית, אוקראינית, אורדו, אוזבקית, ויאטנמית, יידיש.