מתרגם, שירות תרגום, מתרגמים מקצועיים, שירות תרגומים לאנגלית, תרגומים מאנגלית לעברית, אתר תרגומים

שירות התירגום שלנו ניתן על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מתמחים במתן שירות תרגומים לאנגלית או תרגומים מאנגלית לעברית. באתר התרגומים שלנו תמצאו מענה לפתרון דרישות התרגום שלכם, באם זהו תירגום הדרוש למטרת הגירה, תרגום משפטי כגון תרגום חוזים, תירגום הסכמים, או תרגום תעודות כגון תרגום תעודת לידה או תרגום רשיון נהיגה או תרגום דיפלומה ותרגום גיליון ציונים, תירגום מסמכים רפואיים, תרגום לאנגלית של מסמכים פיננסים כגון דפי חשבון, תלושי משכורת, תרגום מאמרים, תרגום נוטריוני, תרגום טקסטים שונים, ועוד .

תרגום עברית אנגלית - תרגום מקצועי לעסקים ואנשים פרטיים

אתם מחפשים שירות תרגום מקצועי שיתרגם את עבורכם את המסמכים שלכם? אין לכם מה לחפש יותר! אנחנו משרד תרגום היושב בארצות הברית ואנו מציעים שירותי תרגום מוסמך למטרת לימודים, הגירה, עבודה ועוד. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי.

שירות תרגום מעברית לאנגלית

תרגום מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית: אנו מציעים תרגומים מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית על ידי מתרגמים מוסמכים, וזו הדרך הטובה והנכונה ביותר לקבלת תוצאות מקצועיות כדי להשתלב בעולם הגלובלי של היום. אנו מתרגמים בין היתר גם דיפלומות, גיליונות ציונים, מסמכים להגירה, מסמכים להוצאת ויזה, חוזים שונים, מסמכי אימוץ, כתבות, מכתבים, שירותי רווחה, דוחות רפואיים, רישיונות שונים, בקשות שונות, מסמכים משפטיים כגון הסכמי מכר, הסכמי עבודה, חוזים שונים, ותרגום תעודות כגון תעודת לידה, תעודת נישואין, תעודת פטירה, רישיונות נהיגה ועוד מסמכים רבים.

שאלות ותשובות - מהו תרגום מוסמך

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

אנו מתחייבים לשמור על סודיות ודסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לתרגומים והחומר הנלמד מהתרגום של המסמכים שלכם. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה סודיות אתכם.

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיר


למה כדאי להזמין מאיתנו:

אנו מספקים שירות תירגום איכותי, מעברית לאנגלית ומקפידים על הסטנדרטים, העיצוב ולוח הזמנים של הלקוח מבלי לוותר על שירות לקוחות נעים ומקצועי. אם אתם צריכים שירותי תרגום מעברית לאנגלית - אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה. אנו מוכנים לענות ולהבהיר כל ספק ושאלה.


תרגום מעברית לאנגלית

תרגום מוסמך מעברית לאנגלית

אנו מספקים שירותי תרגום מעברית לאנגלית עבור אנשים פרטיים לכל מטרה. בין יתר השימושים, התרגומים שלנו עומדים בדרישות של משרדי ממשל אמריקאיים, מכללות, אוניברסיטאות, בתי משפט, משרדי עבודה ועוד.

תרגום עם אישור נוטריוני

כשאנו מסיימים את ביצוע התרגום מעברית לאנגלית אנו מצרפים לתרגום הצהרה חתומה על ידי המתרגם החותם לפני נוטריון ובההצרה המתרגם מצהיר על דיוק התרגום ועל בקיאותו בשפות של המסמך והתרגום.

אנו ערבים לכך שהתרגומים יתקבלו בכל מקום בו הם יוגשו בארה"ב

התרגומים הרשמיים שלנו מעברית לאנגלית נעשים על פי הסטנדרטים לתרגומים מוסמכים בארה"ב. הם מונחים על נייר המכתבים של המשרד ונושאים הצהרה חתומה על ידי המתרגם (אפשר גם לקבל חתימת נוטריון). נייר המכתבים שלנו כולל את השם והכתובת שלנו וכן את הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי ומספר חברות.