תרגום כלכלי | תרגום פיננסי | תרגום לעסקים

אנו משרד תרגום הממוקם בארצות הברית. אנו מספקים שירותי תרגום לעסקים כגון תרגום דוחות שנתיים, תרגום דוחות רווח והפסד, תרגום כלכלי, תרגום פיננסי, תרגום כתבות בנושא כלכלי, תרגום טפסי מס כגון - טופס 106, טפסי מס הכנסה ועוד. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי. שירות תרגום מוסמך חתום על ידי המתרגם ונוטריון.

תרגום מסמכים פיננסים | כלכליים באופן מקצועי - עברית אנגלית

יש לכם כתבה בעברית שאתם רוצים לתרגם לאנגלית? אתם מעוניינים לתרגם מסמכים פיננסים? צריכים לתרגם את הדוח השנתי שלכם? או אולי מסמכים מרשם החברות והשותפויות? אנו יכולים לעזור!.

יש לנו צוות מתרגמים מקצועי מנוסה בתרגום מסמכים פיננסים / כלכליים - המתרגמים שלנו יש להם רקע בענף והתרגום שלכם יתקבל מקצועי ואמין. בין יתר התרגומים אנו מתרגמים דוחות שנתיים, ביקורות, מאזנים, דוחות כספיים, דוחות רווח והפסד, הודעות לעיתונות, תשקיפים, עלונים, דוחות מס ועוד. .

פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם מאחד ממשרדי התרגום הטובים ברשת.


צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיראנו לא מתפשרים על איכות!

המתרגמים המקצועיים שלנו בקיאים בנושא העסקים הבינלאומיים ויש להם רקע בעסקים ובראיית חשבון, והתרגום של המסמכים הפיננסים שמתקבל ברור ומובן לקהל היעד. יתרון זה מאפשר לבעלי עסקים לנהל את עסקיהם ברחבי העולם באופן חופשי וברור ללא מגבלות השפה.

מחירים שווים לכל כיס

כשאתם גולשים באינטרנט אתם נתקלים בכל מיני מחירים המוצעים על ידי חברות תרגום רבות. אנחנו גלויים עם המחירים שלנו ואין לנו אותיות קטנות ולא הפתעות. אפשר לבקר בדף המחירון שלנו ולהתרשם באופן כללי. ישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי מילה וישנן עבודות שהמחיר נקבע לפי דף. כדי לדעת בדיוק כמה תעלה עבודת התרגום שלכם, צרפו את הקובץ שלכם ושלחו אלינו במייל. אנו ניתן לכם הצעת מחיר פתוחה, גלויה ובלי הפתעות. נשמח לצרף אותכם לרשימת לקוחותינו!

  • אנו שומרים על סודיות
  • התרגומים שלנו מדוייקים ואמינים
  • לתרגומים המוסמכים מצורפת הצהרת המתרגם וחתימתו
  • מחירים שווים לכל כיס
  • אנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בכל מקום בו נדרש תרגום מוסמך בארצות הברית

מהו תרגום מוסמך? שאלות ותשובות

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

תרגום דחוף, תרגום מהיר, תרגום עברית אנגלית, תרגום מוסמך, תרגום תעודת לידה,תרגום דיפלומה,תרגום תלושי משכורת,תרגום טופס 106,תרגום להגירה,תרגום תעודת בגרות Certified Translation -

אנו מתחייבים לשמור על סודיות ודסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לתרגומים והחומר הנלמד מהתרגום של המסמכים שלכם. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה סודיות אתכם.

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

תרגום דחוף, תרגום מהיר, תרגום עברית אנגלית, תרגום מוסמך, תרגום תעודת לידה,תרגום דיפלומה,תרגום תלושי משכורת,תרגום טופס 106,תרגום להגירה,תרגום תעודת בגרות Certified Translation -

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.

נשמח לצרף אותך לקהל לקוחותינו!סודיות מובטחת