תרגום חוברות | תרגום ברושורים | תרגום חוברת הוראות

אנו משרד תרגום אמריקאי המספק שירותי תרגום מקצועי בתחומים רבים - ביניהם אנו מתמחים בתרגום טכני של חוברות שונות כגון חוברות עם הוראות הפעלה, ברושורים שונים ועוד.

תרגום מקצועי של חוברות וברושורים

אנו קבוצת תרגום אמריקאית המתמחה בתרגום עברית אנגלית של  חוברות, תרגום הוראות הפעלה, תרגום תקנונים, תרגומים של חוברות שונות בכל מיני תחומים, כגון כללי עבודה לעובדים, הוראות הפעלה של מכשירים שונים, הוראות להדרכה ועוד חוברות וברושורים שונים.  אנו מתמחים בתרגום חוברות מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית בצורה מקצועית ומהימנה. התרגום שלנו מתבצע בידי מתרגמים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתרגום טכני.

צור עמנו קשר עוד היום ונשמח לענות לכם על כל שאלות ולהבהיר כל ספק!


צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיר חינם

תרגום חוברות וברושורים באופן מקצועי - תרגום עברית אנגלית

אנו מספקים שירות תרגום מוסמך עם חתימה נוטריונית. אנו מתרגמים רשיונות נהיגה לאלו המעוניינים ללהמשיך במילוי טפסים ותעודות שונות במשרדי ההגירה או במשרדי ממשלה שונים. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי ומוסמכים לתרגם את החוברות שלכם בהתאם לסטנדרטים האמריקאים.

שאלות ותשובות - מהו תרגום מוסמך

תרגום מוסמך של מסמך זהו תרגום הכולל אישור חתום על ידי המתרגם (ולפעמים נוטריון) המעיד על דיוק התרגום ובאישור הזה כלולים הפרטים והכישורים של המתרגם שתרגם את המסמך. אישור זה נושא את החתימה והחותמת של המשרד. הוא מוכנס על נייר המכתבים שלנו והוא כולל את הלוגו של המשרד ואת הלוגו של חבר המתרגמים האמריקאי עם המספר חבר. כדי לקבל מידע מפורט יותר לגבי התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף השאלות הנפוצות.

כן. רוב התרגומים המוסמכים שאנו מפיקים נושאים חתימה נוטריונית. החתימה היא של נוטריון ממדינת פלורידה בארה"ב וחתימה זו קבילה בכל רחבי ארצות הברית - לכל מטרה: לימודים, הגירה, עבודה ועוד.

כן. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והלוגו שלהם מופיע על גבי התרגומים שלנו.

תרגום חוברות,תרגום חוברת,תרגום חוברת הוראות, הדרכה,כללים,הפעלה,עברית,אנגלית

אנו מתחייבים לשמור על סודיות ודסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לתרגומים והחומר הנלמד מהתרגום של המסמכים שלכם. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה סודיות אתכם.

כדי לקבל מידע כללי לגבי המחירים של התרגומים המוסמכים שלנו בקרו בדף המחירון. דף זה נותן ידע כללי. כדי לדעת בדיוק כמה יעלה התרגום של המסמכים שלכם בבקשה סירקו ושילחו אותם אלינו דרך המייל ונשמח לתת לכם הצעת מחיר חינם ללא התחייבות תוך כמה דקות

תרגום חוברות,תרגום חוברת,תרגום חוברת הוראות, הדרכה,כללים,הפעלה,עברית,אנגלית

כדי להזמין תרגום בבקשה לחצו על המעטפה או השתמשו במייל המופיע בראש הדף ושלחו למייל שלנו את מה שמופיע ברשימה:

  • את המסמך שאתם מעוניינים לתרגם - אפשר לשלוח סריקה או תמונה יפה שצילמתם בטלפון החכם. אנו לא צריכים את המסמכים המקוריים.
  • אם במסמך מופיעים שמות: ציינו את האיות המדוייק כפי שהוא מופיע בדרכון.
  • את הטלפון שלכם ואת הכתובת למשלוח.


צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיר חינם


מדוע כדאי להזמין מאיתנו?

כאן ב-BBT אנו גאים בשירות הלקוחות שלנו! אנו מספקים שירותי תרגום איכותיים ומקצועיים של כל סוגי החוברות. אנו עומדים בלוח הזמנים  והתרגום שלנו מהיר ואמין.  התרגומים שלנו גם מעוצבים כמו תמונת ראי של המסמך המקורי. יש אפשרות להזמין שירות DTP להכנסת התמונות והצבעים כמו בחוברת ובברושור המקוריים.