תרגום מוסמך מתאים לארה"ב - Certified Translation with an Affidavit of Accuracy

אנו תרגום מוסמך עם חתימה נוטריונית אמריקאית מתאים להגשה בארצות הברית,תרגום תעודות רשמיות,תירגום נוטריון, תרגום תעודת לידה,תרגום משפטי,תרגום חוזים,תרגום חוזה. אנו חברים בחברת המתרגמים האמריקאי - ATA - American Translators Association.

תרגום מוסמך - Certified Translation with a Certificate of Accuracy

צרפו קובץ לקבלת הצעת מחיר

שירות התירגום שלנו ניתן על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מתמחים במתן שירות תרגומים לאנגלית או תרגומים מאנגלית לעברית. באתר התרגומים שלנו תמצאו מענה לפתרון דרישות התרגום שלכם, באם זהו תירגום הדרוש למטרת הגירה, תרגום משפטי כגון תרגום חוזים, תירגום הסכמים, או תרגום תעודות כגון תרגום תעודת לידה או תרגום רשיון נהיגה או תרגום דיפלומה ותרגום גיליון ציונים, תירגום מסמכים רפואיים, תרגום לאנגלית של מסמכים פיננסים כגון דפי חשבון, תלושי משכורת, תרגום מאמרים, תרגום נוטריוני, תרגום .

תרגום עם חתימה נוטריונית אמריקאית מתאים להגשה בארה"ב. אנו מבצעים תרגומים על ידי מתרגם מנוסה בתחום הדרוש לכם. תהליך בקרת האיכות שלנו מתחיל מהרגע בו אתם יוצרים קשר עימנו ומלווה את הפרויקט לאורך כל הדרך, גם לאחר שהתרגום נמסר אליכם. אם אתם דורשים מתרגם שפות מקצועי בעל נסיון רב כמתרגם טקסטים שונים אנו יכולים לספק לכם שירות תרגום שיבוצע על ידי מתרגם ששפת האם שלו היא השפה הנדרשת. אם אתם צריכים מתרגם אנגלית עברית או מתרגם עברית אנגלית הגעת למקום הנכון!

תרגום מוסמך מתאים להגשה בארה"ב

אנו מתרגמים בין היתר גם דיפלומות, גיליונות ציונים, מסמכים להגירה, מסמכים להוצאת ויזה, חוזים שונים, מסמכי אימוץ, כתבות, מכתבים, שירותי רווחה, דוחות רפואיים, רישיונות שונים, בקשות שונות, מסמכים משפטיים כגון הסכמי מכר, הסכמי עבודה, חוזים שונים, ותרגום תעודות כגון תעודת לידה, תעודת נישואין, תעודת פטירה, רישיונות נהיגה ועוד מסמכים רבים.

שירותי תרגום שפות לאנגלית